Jazdy doszkalające

Jeśli jesteś tuż przed egzaminem państwowym na prawo jazdy, ale czujesz, że Twoje umiejętności prowadzenia pojazdu nie są jeszcze na satysfakcjonującym Cię poziomie, z pomocą przychodzą Ci jazdy doszkalające w naszej szkole nauki jazdy.

Zadzwoń do nas i umów się na dodatkowe godziny spędzone za kierownicą samochodu, w ilości odpowiadającej Twoim potrzebom. Jeśli nie wiesz ile dodatkowych godzin potrzebnych Ci jest do bezstresowego przystąpienia do egzaminu – z przyjemnością pomożemy! Być może tylko jedna godzinna jazda z naszymi wykwalifikowanymi instruktorami spowoduje, że egzamin państwowy nie będzie dla Ciebie problemem.

A jeśli odbywałeś kurs w innej szkole nauki jazdy i Twój instruktor więcej czasu spędzał na załatwianiu swoich spraw, niż poświęcał go na Twoją naukę – zadzwoń do nas i umów się na jazdy doszkalające. Gwarantujemy, że jazda z nami upłynie w miłej atmosferze i nie będzie to zmarnowany czas za kółkiem.
Godzinna jazda z instruktorem za kierownicą Toyoty Yaris kosztuje 50 zł (sprawdź aktualną promocję na jazdy doszkalające)